Postępowania zakupowe offshore wind

Morska energetyka wiatrowa jest najszybciej rozwijającym się sektorem gospodarki w branży energetycznej na polskim rynku. Ten potencjał można wykorzystać przez włączenie się w łańcuch dostaw. Stanowi to szansę na zdobycie kompetencji, podzielenie się swoim doświadczeniem i stanie się częścią nowej branży. Nasze postępowania zakupowe prowadzimy w celu realizacji strategii Grupy Kapitałowej PGE w zakresie inwestycji w morskie farmy wiatrowe.

Postępowania zakupowe dla Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica, składającej się z projektów Baltica 2 i Baltica 3, realizujemy wspólnie z duńską firmą Ørsted. Zostały podzielone na kategorie: morską (offshore) z Ørsted w roli wiodącej, lądową (onshore) z PGE Baltica w roli wiodącej, oraz wspólne (m.in. ekspertyzy techniczne, dokumentacja projektowa, badania geologiczne, usługi doradcze).

Postępowania zakupowe dla Elektrowni Wiatrowej Baltica 1 oraz dla kolejnych projektów morskich farm wiatrowych są realizowane przez PGE Baltica.

Uruchomione postępowania zakupowe prowadzone przez PGE Baltica publikowane są w Systemie Zakupowym Grupy Kapitałowej PGE (SWPP2).

 

Postępowania prowadzone przez PGE Baltica:

Przejdź 

Przeglądanie dostępnych ofert na platformie zakupowej SWPP2 możliwe jest bez rejestracji. Aby złożyć ofertę zarejestruj się poprzez OnePlace Marketplanet.

 

Postępowania prowadzone przez Ørsted:

Przejdź

 

Planowane postępowania publiczne PGE Baltica w 2024 r.

Zostań Dostawcą PGE Baltica

Chcesz dołączyć do Bazy Dostawców?

Wypełnij formularz

W przypadku problemów technicznych z platformą zakupową prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą klienta OnePlace (+48 22 576 87 87, helpdesk.zakupy@gkpge.pl)

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami:

zakupy.pgebaltica@gkpge.pl