Grupa PGE organizuje telekonferencję dla oferentów w postępowaniu publicznym na badania dna morskiego

12.08.2020

PGE Polska Grupa Energetyczna wspólnie z należącą do Grupy PGE spółką projektową PGE Baltica, odpowiedzialną za budowę morskich farm wiatrowych na Bałtyku, zapraszają na spotkanie informacyjne dla potencjalnych wykonawców w postępowaniu publicznym na wykonanie badań geotechnicznych dna morskiego. Spotkanie odbędzie się w formie telekonferencji 19 sierpnia o godzinie 13:00.  

Spotkanie będzie poświęcone omówieniu kwestii organizacyjnych związanych z przystąpieniem do postępowania pn. „Wykonanie wstępnego badania geotechnicznego dna morskiego na rzecz Elektrowni Wiatrowej Baltica - 2 sp. z o.o. i Elektrowni Wiatrowej Baltica 3 - sp. z o.o.”. W trakcie telekonferencji oferentom zostaną wyjaśnione m.in. zasady korzystania z Systemu Zakupowego Grupy Kapitałowej PGE. Spotkanie przeprowadzona zostanie za pośrednictwem Skype (również w języku angielskim) – link do telekonferencji dostępny jest tutaj.

Wymagania techniczne

Aby dołączyć do spotkania należy:

  • posiadać zainstalowany komunikator Skype dla firm (obecnie Microsoft Teams)

lub

  • mieć pobraną i uruchomioną wtyczkę Skype dla firm Web App do obsługi spotkań wideokonferencyjnych w przeglądarce internetowej (do poprawnego uruchomienia wtyczki wymagana jest przeglądarka Microsoft Internet Explorer w wersji min. 11 lub Microsoft EDGE)

lub

  • połączyć się telefonicznie  wybierając nr: +48 22 340 34 34 i podając identyfikator konferencji: 198712340

English version available here.