PGE Baltica organizuje telekonferencję dla potencjalnych wykonawców pośredniej kampanii geotechnicznej

10.02.2021

Należąca do Polskiej Grupy Energetycznej SA – spółka PGE Baltica, odpowiedzialna za budowę morskich farm wiatrowych na Bałtyku, zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych wykonawców w postępowaniu publicznym na wykonanie pośredniej kampanii geotechnicznej. Spotkanie odbędzie się w formie telekonferencji 15 lutego br. o 11:00.

Spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim przedstawieniu zakresu zamówienia w postępowaniu pn. „Wykonanie badań dna morskiego pod kabel eksportowy i stacje transformatorowe dla morskich farm wiatrowych Baltica 2 i Baltica 3”. W trakcie telekonferencji zostaną wyjaśnione również wymagania formalne stawiane w postępowaniu wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówienia i zasady korzystania z Systemu Zakupowego Grupy Kapitałowej PGE.

Spotkanie organizowane jest za pośrednictwem Skype w języku polskim i angielskim – link do telekonferencji dostępny jest tutaj.

Wymagania techniczne

Aby dołączyć do spotkania należy:

posiadać zainstalowany komunikator Skype dla firm (obecnie Microsoft Teams)

lub

mieć pobraną i uruchomioną wtyczkę Skype dla firm Web App do obsługi spotkań wideokonferencyjnych w przeglądarce internetowej (do poprawnego uruchomienia wtyczki wymagana jest przeglądarka Microsoft Internet Explorer w wersji min. 11 lub Microsoft EDGE)

lub

połączyć się telefonicznie  wybierając nr: +48 22 340 34 34 i podając identyfikator konferencji: 556712017.

 

Kontakt dla oferentów:

procurement.pgebaltica@gkpge.pl

wróć do Aktualności