Grupa PGE organizuje telekonferencję dla oferentów w postępowaniu publicznym na badania dna morskiego

18.05.2020

PGE Polska Grupa Energetyczna wspólnie z należącymi do Grupy PGE spółkami projektowymi, odpowiedzialnymi za budowę morskich farm wiatrowych na Bałtyku, zapraszają na spotkanie informacyjne dla potencjalnych wykonawców w planowanym postępowaniu publicznym na wykonanie badań geotechnicznych dna morskiego. Spotkanie odbędzie się w formie telekonferencji w najbliższą środę, 20 maja, o godzinie 11:00.

Tematem spotkania będzie omówienie przedmiotu zamówienia planowanego postępowania pn. „Wykonanie badania geotechnicznego dna morskiego na rzecz Elektrowni Wiatrowej Baltica - 2 sp. z o.o. i Elektrowni Wiatrowej Baltica - 3  sp. z o.o.”. Telekonferencja przeprowadzona zostanie za pośrednictwem Skype (również w języku angielskim) – link do telekonferencji dostępny jest tutaj.

Wymagania techniczne

Aby dołączyć do spotkania należy:

  • posiadać zainstalowany komunikator Skype dla firm (obecnie Microsoft Teams)

lub

  • mieć pobraną i uruchomioną wtyczkę Skype dla firm Web App do obsługi spotkań wideokonferencyjnych w przeglądarce internetowej (do poprawnego uruchomienia wtyczki wymagana jest przeglądarka Microsoft Internet Explorer w wersji min. 11 lub Microsoft EDGE)

lub

  • połączyć się telefonicznie  wybierając nr: +48 22 3403434 i podając identyfikator konferencji: 44268673.

English version available here.